Tüm Reyonlar
       İstatistikler
 Bugün tekil hit : 1.154
 Bugün sayfa izlenimi : 61.450
 Genel tekil hit : 7.699.503
 Genel sayfa gösterimi : 487.620.023

Seher Av internet sitemiz yenilenmiş arayüzü ile yeni adresinde yayına başlamıştır.
Mobil cihazlar ile tam uyumlu olan yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.seherav.com.tr

       BENELLİ SÜPER BLACK EAGLE 3 SENTETİK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK 3.5inç

   Fiyatı : 15.900 TL ! indirimli !
BENELLİ SÜPER BLACK EAGLE 3 SENTETİK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK 3.5inçBENELLİ SÜPER BLACK EAGLE 3 SENTETİK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK 3.5inç       Ürün özellikleri

Türkiye BENELLİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Liste Fiyatı: 16.400 TL / İndirimli Fiyatı: 15.900 TL Teklif İçin Arayınız...?    

MARKASI

BENELLİ

MODELİ

SBE BLACK SYNTHETİC III

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

89 mm SUPER MAGNUM

NAMLU BOYU

66 / 71 / 76 cm NAMLU SEÇENEĞİ

ŞOK DURUMU

MOBİL ŞOK 5 ADET

AĞIRLIĞI

3.100 KİLOGRAM

ÖZELLİKLERİ

KİNETİK SİSTEM

GENEL DURUMU

MADE ITALY– SIFIR ÜRÜN

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533482 6280 /  0544 482 6285 / 0850 304 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

HEDİYELER :TÜFEK KILIFI + ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME HARBİ TAKIMI + TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI +  ÜCRETSİZ KARGO

SBE 3, üstün balistik performans sunan av tüfeği. En son nesil CombTech tarak ile kombine edilmiş geri tepmeyi azaltmak için Comfortech 3 sistemi, kullanıcı için tam konfor sağlar. Yükleme ve boşaltma işlemleri, Kolay yükleme sistemi ile daha da kolaylaşır ve Kolay Kilitleme cıvatasının yenilikçi kapaması sayesinde ateşli silah her zaman çekime hazırdır. Tetik tertibatı, tetikleyiciye hızlı erişim, emniyetin ve kesmenin etkinleştirilmesi için tasarlanmıştır. Ergonomik ön uç en uygun dengeyi garanti eder. Ateşli silah, kriyojenik namlu ve kompakt desenler sağlayan tırtıklı boğumlar ile tamamlanır...

AİRTOUCH ; 

Zigrino'nun yeni konsepti, küçük topların aerodinamiği sayesinde üstün bir tutuş sağlar ve sağlam, etkili, rahat bir tutuş için tüfeğinizin çabuk kavranmasını sağlar.Yeni AirTouch tırtılları, Benelli vuruşları ve çubukları içinkullanılan polimerin kalıplama özelliklerini kullanarak, elin doğal havalandırılmasını garanti eden ve üstün bir tutuş sağlayan bir yüzey sağlar. AirTouch, tüm ComforTech kollarında ve Argo Benelli tüfeklerinin Atalet Sistemi atalet tüfeklerinin çubuklarında standart olarak mevcuttur.

CRİO SYSTEM;

Crio Sisteminin ilk elemanı CRIOBARREL varildir. Kriyojenik işlem görmüş çelikte, sürtünme ısısından ve basınçtan kaynaklanan dilatasyonlar bulunur; Bu, namlunun ateşlendiğinde homojen bir şekilde titreşmesine ve genişlemesine izin verir. Grafikte görüldüğü gibi, Criobarrel baston ile elde edilen pembemsi ile, daha geniş, daha düzenli ve daha düzgündür: çekim haklılığı tam avantajına, atışların sayısı ilerleme ile hareket etmeyen pembemsi merkezlerinin. Kriyojenik arıtma, aynı zamanda aşınmaya daha dayanıklı ve yanma kalıntıları ile daha attackable olan varil faydalı ömrü üzerinde olumlu etkileri vardır. Crio Sistemi de CRIOCHOKES borazanlarına başarıyla uygulanır. Şekilleri daha uzundur ve namlu çapı (1) ile özellikle yumuşak ve kademeli bir bağlantı ile. Bu, pelet kalınlaşmasının oluşumunu engellemek ve böylece deforme oluşu azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Aerodinamikte iyi bilindiği gibi, mükemmel küresel bir nokta düzleştirilmiş ve deforme olandan daha hızlı ve daha doğrusal hareket eder. Cryo Sistemi ile mermi sürüleri oldukça kalındır.

INERTIA DRIVEN SYSTEM;

Tasarım sertliği, yapım kolaylığı, kolay bakım ve mekanik hassasiyet, maksimum direnç ve aşırı güvenilirliği garanti eder. Benelli Sisteminin dehası tasarım titizliğinde, sadeliğinde yatıyor.

COMFORTTECH ;

ComfortTech, dünyanın en verimli Tam Konfor sistemi. Performansta iyileştirilen ComforTech 3, geri tepme algısını önemli ölçüde azaltır.Hedefe dönüş daha hızlıdır ve kullanıcıya tam rahatlık sağlamak için silahın kontrolü her fazda optimize edilir.

(c) Copyright 2010 Seherav.com Tüm hakları saklıdır.
Adres: Tevfikiye mahallesi 53 sokak numara 174 (Belediye karşısı)
Kırkağaç - Manisa   Telefon: 0236 588 2207 Cep : 0533 482 6280

Bu site Gisa eTicaret yazılımını kullanmaktadır.