Tüm Reyonlar
       İstatistikler
 Bugün tekil hit : 4.956
 Bugün sayfa izlenimi : 842.950
 Genel tekil hit : 7.391.104
 Genel sayfa gösterimi : 451.568.192

Seher Av internet sitemiz yenilenmiş arayüzü ile yeni adresinde yayına başlamıştır.
Mobil cihazlar ile tam uyumlu olan yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.seherav.com.tr

       CEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİK

   Fiyatı : 2.990 TL
CEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİKCEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİK
CEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİKCEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİK
CEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİKCEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİK
CEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİKCEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİK
CEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİKCEO TRUST 12 KALİBRE OTOMATİK
       Ürün özellikleri

FİYATI : 3.100 TL             İNDİRİMLİ FİYATI: 2990 TL

MARKASI

CEO

MODELİ

TRUST

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm FİŞEK YATAĞI

NAMLU BOYU

66 / 71 / 76  cm NAMLU SEÇENEKLERİ

ŞOK DURUMU

MOBİL ŞOK 5 ADET

AĞIRLIĞI

3.345 KG + -  ORTAMALA AGIRLIK AĞAÇ VE NAMLU BOYUNA GÖRE KİLOGRAM DEĞİŞİR

ÖZELLİKLERİ

GAZLI SİSTEM / 4+1 FİŞEK KAPASİTESİ

GENEL DURUMU

TÜRK MALI  / SIFIR ÜRÜN

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533482 6280 / 0850 304 6285 /  0544 482 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

HEDİYELER :  TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI

RAPID FEED [Hızlı Besleme]

Bu sistem başlangıçta veya bütün fişeklerin atılmasından sonra geride kilitlenen mekanizmaya hiç dokunmadan şarjör borusuna ilk fişeği koyarken konulan bu fişeği otomatik olarak namludaki fişek haznesine dolum yapan ve atışa hazır hale getiren bir sistemdir. Geliştirilmiş bu yenilik sayesinde atıcıya veya avcıya yapmak istediği atışları diğer ürünlere nazaran çok daha seri atış yapabilme imkanı sağlar.

ÇİFT GÜVENLİKLİ EMNİYET SİSTEMİ

Birçok emniyet sistemi, ya tetiğe basmayı engelleyerek, yada tetiği boşa çıkartmak kaidesi ile çalışmakta olup tetik tertibatının tümüne veya tertibat içindeki belli bir kısmına müdahalesi yoktur. TRUST yarı otomatik av tüfeği de diğer tüfekler gibi tetiğe basmayı engelleyerek çalışır. Ancak geliştirilen sistem sayesinde, emniyette olan tüfeğinizin bulunduğu yerden düşmesi veya herhangi bir darbeye maruz kalması ile horozun ayaktan düşmesi durumunda ikinci bir sistem devreye girer. Bu sistemde ayaktan düşen horoz, iğneye çarpmadan önce içindeki geliştirilmiş sistem sayesinde kilitlenerek fişeğin patlamasını engeller ve bu nedenle oluşacak olası kazaları ortadan kaldırır.

PRATİK KAYIŞLIK SİSTEMİ

Dipçik ve el kundakta bulunan bu sistem, sisteme özel tasarlanmış kayışlık halkaları sayesinde istenildiğinde, avda veya atış yapmadan önce çok kolay bir şekilde çıkartılıp tekrar takılma imkanı sağlar. Bu kolaylık size avda veya atış esnasında iyi bir atış yapmanızın yanında tüfeğinizin görünümüne de estetik kazandırır. Atışınızın veya avınızın sonunda tüfeğinizi pratik askı kayışının getirdiği kolaylık sayesinde tekrar hızlı bir şekilde takarak rahatça taşımanızı sağlar

ŞARJÖR KİLİDİ

Geliştirilen bu kilit sistemi,tüfeğin şarjörden beslenmesini engelleyerek ,namlu haznesindeki fişeği kolayca çıkarabilme ve hazneye başka bir fişeği kolayca koyabilme imkanı sağlar. Hazneye konulan fişeğin atışı yapıldıktan sonra şarjör kilidini açarak şarjör borusundaki fişeğin otomatik olarak hazneye dolumu nu sağlar ve bir sonraki atış için hazır hale getirir.

GELİŞTİRİLMİŞ PİSTON GURUBU

Bu sistem size, tüfek üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan 24 gr. ile 52 gr. da ki fişekleri aynı anda atabilme imkanı sağlar.Genel itibarı ile 24 gram ile atış yapılabilen tüfeklerde 52 gram ile atış yapılması durumunda tüfekte bazı parçaların kırılmasına kadar giden hasarlara neden olabilir. 24 gr. ile atış yapabildiğiniz bu üründe, geliştirilmiş piston gurubu sayesinde 52 gr. da ki atışlarda özel tahliye sisteminin devreye girmesiyle tüfeğin çalışmasında herhangi bir sorun yaşanmamasının yanında, tüfeğin maruz kalacağı ve yüksek basıncın oluşturacağı tahribatları da en az seviyeye indirir. Ayrıca bu tahliye sistemi sayesinde, yapılan atışlar esnasında şahlanmayı da minimize ederek atıcıya ikinci atış için önemli bir avantaj da sağlar.

INOV-BORE NAMLU

Fişek yatağının bitiş noktasında, namlu iç genişlik ölçüsünde ve mobil şoktaki vida dişleri ile diğer ölçülerde yapılan değişiklikler sonucunda INOV-BORE adının verildiği bu sistem

  1. Çok başarılı bir gurupman sağlar
  2. Atış esnasındaki geri tepmeyi azaltarak size ikinci atış için maksimum avantaj sağlar.
  3. Av hayvanları üzerindeki yaptığı etki sayesinde, yaralı vuruşları en az seviyeye indirir.
  4. Atış esnasındaki şahlanmayı minimum seviyeye indirerek bir sonraki atış için nişan almayı oldukça kolay hale getirir.

PRATİK EL KUNDAK KİLİT SİSTEMİ

Mevcutta bulunan otomatik av tüfeklerinde,temizlik,bakım ve onarım gibi ihtiyaçların oluşması durumunda, namluyu ve diğer parçaları sökmek gerekmektedir. Bunun için el kundak üzerindeki somunun sökülmesi gerekir. Ancak doğada bulunan, su ve nem gibi nedenlerden dolayı bu somun kolayca paslanabilmekte olup sökülmesi neredeyse imkansız hale gelmektedir. Bu da zamanında yapmanız gereken temizlik veya bakımların yapılabilmesini engeller. Dolayısı ile orta ve uzun vadede tüfeğiniz çalışmaz duruma gelebilir. Faydalı model patenti firmamız olan CEO TÜFEĞİ İMALATI AR-GE SANAYİ VE TİCARET AŞ. ye ait olan pratik el kundak kilit sistemi bu sorunları ortadan tamamen kaldırmasının yanında benzersiz bir estetik de sunmaktadır.
(c) Copyright 2010 Seherav.com Tüm hakları saklıdır.
Adres: Tevfikiye mahallesi 53 sokak numara 174 (Belediye karşısı)
Kırkağaç - Manisa   Telefon: 0236 588 2207 Cep : 0533 482 6280

Bu site Gisa eTicaret yazılımını kullanmaktadır.