Tüm Reyonlar
       İstatistikler
 Bugün tekil hit : 800
 Bugün sayfa izlenimi : 41.716
 Genel tekil hit : 8.793.152
 Genel sayfa gösterimi : 557.419.279

Yivsiz av tüfeği ve ateşli silahların internet üzerinden sepete ekleyerek satılması ve alım yapılması yasaktır. Web sitemizde görülen yivsiz tüfeklerin alımı için, yivsiz tüfek satın alma belgesinin aslını firmamıza ibraz ederek satın alabilirsiniz. Web sayfamızdaki ürünler ve bilgiler stoklarımızdaki ürünlerin bilgilerini belirtmek için yayınlanmaktadır.

Mobil cihazlar ile tam uyumlu olan yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.seherav.com.tr

       BENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK

   Fiyatı : 15.900 TL ! indirimli !
BENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİKBENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK
BENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİKBENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK
BENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİKBENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK
BENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİKBENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK
BENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİKBENELLİ SÜPER VİNCİ BLACK 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK
       Ürün özellikleri

BENELLİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Liste Fiyatı: 16.250 TL / İndirimli Fiyatı: 15.900 TL Teklif İçin Arayınız...? + Hediyeler 

MARKASI

BENELLİ

MODELİ

SUPER VINCI BLACK

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

89 mm

NAMLU BOYU

61 / 66 / 71 / 76 cm SEÇENEKLERİ

ŞOK DURUMU

MOBİL ŞOK CRIO 5 ADET

AĞIRLIĞI

3,00 KG -+ NAMLU BOYUNA GÖRE ORTALAMA

ÖZELLİKLERİ

KİNETİK SİSTEM

GENEL DURUMU

MADE IN ITALY – SIFIR ÜRÜN

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533 482 6280 / 0544 482 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI VARDIR

HEDİYELER : 3 BÖLÜMLÜ TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI + ÜCRETSİZ KARGO... seher av bayii ismail pala

Vinci Bu süreçteki en son adım, 89 mm'lik Super Magnum hazneli, uzun menzilli atış ve yüksek av için adanmış bir silah olan bu yeni SuperVinci 12 kalibreli yarı otomatik av tüfeğidir. Bu yeni av tüfeği, ateşlemede daha doğru nişan ve daha fazla istikrar için Free Floating NAMLU teknolojisine sahiptir. Yeni ComforTech Plus DİPÇİK, geri tepme, titreşim ve namlu çıkışını önemli ölçüde azaltır, hızlı yeniden hedefleme sağlar ve dahayüksek gramajlı atışlarda kullanan avcılara  üstün performans sunar. Tetik muhafazası, kavrama ve tetikleme eylemini iyileştirmek ve yüksek güç mühimmatı ile bile güvenli ve konforlu bir tutuş sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Çok çeşitli standart aksesuarlar SuperVinci'yi çok yönlü bir silah yapar

Vinci'nin evrimi, 89 mm SuperMagnum bölmesi, uzun atışlara adanmış bir silah ve daha sağlam bir oyun avı ile yeni 12-gauge SuperVinci yarı otomatik. Tüfek, atışa daha fazla atış hassasiyeti ve daha fazla denge sağlayan bir Serbest Yüzen namlu sistemi ile doğdu. ComforTech Plus teknolojisine sahip yeni stok, geri tepme, titreşim ve algılamada önemli bir azalma sağlayarak, daha hızlı hedef alımına olanak tanır ve daha ağır ücretler kullanmaya alışkın olan avcılar için bile maksimum performans sağlar. Koruma, sağlam mühimmat kullanırken bile güvenli ve rahat bir tutuş sağlarken, tetiğin kavramasını ve çalıştırılmasını kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. SuperVinci'nin çok yönlülüğü, tedarik edilen geniş aksesuar yelpazesi ile tamamlanır.

ComforTech Plus, piyasadaki diğer tüm sistemlerden daha iyi geri tepmeyi tamamen azaltmak için bir sistemdir. Artık Vinci'de mevcut olan ComforTech Plus, devrim yaratan ComforTech sistemini optimize ederek ağırlık veya ek parça eklemeden namlunun daha fazla geri tepmesini ve tespitini azaltır.
Üç yenilikçi bileşen:
ComforTech ™ Plus geri tepme pedi, geri tepme kuvvetini daha geniş bir alana ve daha uzun bir sürede dağıtarak geri tepme etkisini azaltır.
ComforTech ™ Plus burun yastığı, geri tepme sırasında avcının yanağının etkisini hafifletir. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde yanak geri tepme sırasında burun boyunca akar. Bu şekilde sürtünme etkisi ortadan kaldırılır ve yüz şoklardan ve titreşimlerden daha fazla korunur.
Geri tepmeyi emen 12 sentetik yan kauçukun, sapın arkasındaki tekme topuğundan çapraz olarak yerleştirildiği ComforTech ™ Plus stoğu. Stok, geri tepmeyi daha da hafifletmek için dış dışbükey olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ComforTech Plus geri tepme pedinin varlığı sayesinde.

ComfortTech Plus sistemi, namlunun tespitini% 14'e kadar% 42'ye kadar azaltır ve rekabete göre daha hızlı (% 40'dan% 68'e kadar daha fazla) hedefe geri dönüş sürelerini hızlandırır. Ağırlık eklemeden ComforTech Plus, Vinci'nin silahı tutarken ve ateş ederken daha iyi bir denge kurmasını sağlar. Av partneriniz hala ilk atıştan sonra iyileşme süreleri ile mücadele ederken, nişan almaya zaten niyetiniz olacak. Her avcının tüfeğinde aradığı hız, avcının silahı almak için ne kadar hızlı olduğu meselesi haline gelir ... hedefi belirleyin ... ateş edin ... ve bir sonraki atışa hazırlanmak için geri tepme anından kurtulun. Bu, Vinci'nin eşit olmadığı hız testindeki gerçek kayıttır.

Serbest yüzer namlu sistemi, yüksek performanslı Bolt Action tüfeklerinde olduğu gibi aynı prensibe dayanır ve benzersiz balistik hassasiyet sağlar.
Namlu, karkas kılıflı (Kamış Modülü) tek bir gövdedir ve yeni Vinci Atalet Sistemi obturasyon sistemi ile koaksiyel olarak çalışır.
Vinci tüfeğinin tasarlandığı modüler silah sistemi, kartuşun patlamasından kaynaklanan mekanik gerilmelerin esas olarak yüksek yapısal sertliği minimum elastik deformasyonu ve dolayısıyla yüksek hassasiyet ve stabiliteyi garanti eden Namlu Modülüne deşarj edilmesini sağlar. atış eylemi.
Klasik zıvana olmayan Serbest Yüzen namlu, kılavuzlu düz ve uzun bir çapa ile karkasın üzerinde durur. Bu çözüm, namlunun atış sırasında doğal olarak titreşim özgürlüğünü garanti eder.

Benelli Balistik Laboratuvarı'nda yapılan nitelikli teknik testler, Namlu Modülünün yeni sabitleme ve kompakt sisteminin Vinci tüfeğinin atış desenlerinin benzersiz bir dengesini ve atışların dağılımında önemli bir azalmayı nasıl sağladığını göstermektedir; ateşlenen kartuşun ağırlığına bakılmaksızın, atış veya sülük olsun.
Namlu Modülünün doğruluğu, çekim hassasiyeti ve stabilitesi, uzun çekim sırasında bile çekimin ağırlık merkezini daha kararlı tutar.
Sonuç olarak Vinci kurşun, çelik ve bilyalı atış kartuşlarıyla maksimum balistik performansı garanti eder.

Sıralı Ataletli Tahrik Sistemi: yarı otomatik av tüfekleri arasında eşsiz bir yapısal denge. Atalet Tahrikli Sistem in-line mekanizması, inanılmaz derecede basit, dayanıklı ve verimli hale getiren tek bir yay ile güçlendirilmiştir.Kolu, karkaslı tek bir gövdedir ve yeni Inertia In-Line obtürasyon sistemi ile koaksiyel olarak çalışır. Tahrikli Sistem.

Tüm deklanşör hareket döngüsü, kuvvetlerin mükemmel dağılımı için namlu ile eksende gerçekleşir, ateşleme sırasında algılamayı en aza indiren kusursuz bir denge. Daha önce hiç görülmemiş hassasiyet için mükemmel bir denge.

Kuvvetlerin mükemmel dağılımı, kusursuz denge, ateş ederken tespitin en aza indirilmesi.

 

 
(c) Copyright 2010 Seherav.com Tüm hakları saklıdır.
Adres: Tevfikiye mahallesi 53 sokak numara 174 (Belediye karşısı)
Kırkağaç - Manisa   Telefon: 0236 588 2207 Cep : 0533 482 6280

Bu site Gisa eTicaret yazılımını kullanmaktadır.