Tüm Reyonlar
       İstatistikler
 Bugün tekil hit : 3.004
 Bugün sayfa izlenimi : 42.649
 Genel tekil hit : 12.298.910
 Genel sayfa gösterimi : 646.553.399

Yivsiz av tüfeği ve ateşli silahların internet üzerinden sepete ekleyerek satılması ve alım yapılması yasaktır. Web sitemizde görülen yivsiz tüfeklerin alımı için, yivsiz tüfek satın alma belgesinin aslını firmamıza ibraz ederek satın alabilirsiniz. Web sayfamızdaki ürünler ve bilgiler stoklarımızdaki ürünlerin bilgilerini belirtmek için yayınlanmaktadır.

Mobil cihazlar ile tam uyumlu olan yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.seherav.com.tr

       BERETTA DT11 TRAP BLACK EDITION 12 KALİBRE SÜPERPOZE

   Fiyatı :
BERETTA DT11 TRAP BLACK EDITION 12 KALİBRE SÜPERPOZE       Ürün özellikleri

Beretta Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Stok Kodu : SA9

MARKASI

BERETTA

MODELİ

DT11 BLACK EDITION

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm FİŞEK YATAĞI

ŞOK

MOBİL VAYA FİX ŞOKLU

NAMLU BOYU

76 cm NAMLU

AĞIRLIĞI

-

ÖZELLİKLERİ

TEK TETİK / ENJEKTÖRLÜ / SELLEKTÖRLÜ / AYARLANABİLİR VE SÖKÜLEBİLİR CARBON FİBER TETİK GRUBU

GENEL DURUMU

MADE IN ITALY – SIFIR ÜRÜN

STOK / İSKONTO

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533482 6280 / 0850 304 6285 /  0544 482 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

SORABİLİRSİNİZ

TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI

1526 yılında başlayan ve şu anda yılda 500.000 varil üreten bir üretimle Beretta, balistikte uygulanan araştırma teknolojisinde dünya lideridir. DT11 Sporting Black Edition, Steelium Pro fıçılarla birlikte kullanıldığında Optima Choke HP teknolojisine sahiptir, hem çelik hem de kurşun ile mükemmel modelleme sağlar.

Steelium Pro: Beretta varillerinin üretim teknolojisi, patentli üçlü alaşımlı çelik tüfeğiyle delinmiş, çekiç dövülmüş, vakumla ısı ile muamele edilmiş, üstün yapı özellikleri ve dayanıklılığı ile üstün balistik performans sağlayan çelik ile sonuçlanan eşsiz bir üretim sürecidir. DT11 Sporting Black baskısında, keçe geri tepmeyi azaltan ve namlu yükselişini en aza indiren 480mm uzunluğunda konik bir zorlama konisi özelliği olan Steelium Pro varil teknolojisi ile donatılmıştır.

Steelium:  Beretta varil üretiminde kullanılan teknoloji, özel üçlü alaşımlı çelikin gerçekten benzersiz bir üretim süreci sayesinde gerçek bir balistik süper kahraman olmasını sağlar. Gundrilling, soğuk çekici dövme ve vakum temelli rahatlama, çeliğe üstün balistik performans için ideal bir yapı kazandırıyor.

Steelium Pro:  Beretta varillerinin üretim teknolojisi, patentli üçlü alaşımlı çelik tüfeğiyle delinmiş, çekiç dövülmüş, vakumla ısı ile muamele edilmiş, üstün yapı özellikleri ve dayanıklılığı ile üstün balistik performans sağlayan çelik ile sonuçlanan eşsiz bir üretim sürecidir. DT11 Sporting Black baskısında, keçe geri tepmeyi azaltan ve namlu yükselişini en aza indiren 480mm uzunluğunda konik bir zorlama konisi özelliği olan Steelium Pro varil teknolojisi ile donatılmıştır.

 

YENİ  Mat varil yüzeyi:  Sadece estetik bir çözüm değil, mat varil yüzeyi, atıcının hedeflerini gözler önüne sermesine olanak tanıyan mutlak anti-parlama performansı sağlar.

YENİ   B-Hızlı karbon fiber üst kaburga:  Yeni kaynaksız tutturma prosesi sayesinde, son derece hafif ve esnek karbon fiber boru, en zorlu çekim koşullarında bile hedef edinimi için mükemmel doğrusallık sağlar.

 

YENİ   Karbon fiber tetik plakası: DT11 Sporting Black Edition, gelişmiş bir ağırlık kontrolü özelliği için karbon-fiber kompozitden yapılmış bir tetik levhaya sahip tek Beretta rekabetli av tüfeği. Tüm DT11'ler, hızlı değiştirmeyi kolaylaştırmak için çıkarılabilir tetik gruplarıyla birlikte gelir

 

YENİ   B-Hızlı Namlu dengeleme sistemi:  DT11 Sporting Black Edition'ın denge ve noktaya ayarlanabilirliği, ayarlanabilen varil ağırlıkları setiyle mükemmel bir şekilde optimize edilebilir. B Hızlı Barrel Balancing System, değişen kademelerde çoklu ağırlık ile birlikte gelir ve fıçıların yan kabuğuna tutturulur ve ön ucun altında gizlenir. B-Hızlı Stok dengeleme sistemi ile kombine edildiğinde, DT11 Sporting Black Edition atıcıya mükemmel bir şekilde sipariş verebilir.

Yeni  Black Edition alıcı:  DT11 Sporting Black Edition, mat ve cilalı yüzeyleri bir araya getiren olağanüstü bir siyah estetik özelliğe sahiptir ve bu sayede bunları inanılmaz bir kişiliğe kavuşturuyor.
Çıkarılabilir tetik :  her zamanki gibi,  DT11 tetik grubu  çıkarılabilir, bu da kazanma şansınızı kaybetmeden tek bir atış standından bir sonraki atışa kadar saniyeler içinde değiştirmenizi sağlar. (Sadece  DT11'de bulunur )
Ayarlanabilir tetik: DT11 özelliğiyle ayarlanabilir tetiği , parmak ergonomisini stoka standart olarak veya ölçmek için yapılmış olmasına bakılmaksızın mükemmel bir şekilde uyacak şekilde ayarlar. (DT11'de mevcuttur)

 

 

 

 
(c) Copyright 2010 Seherav.com Tüm hakları saklıdır.
Adres: Tevfikiye mahallesi 53 sokak numara 174 (Belediye karşısı)
Kırkağaç - Manisa   Telefon: 0236 588 2207 Cep : 0533 482 6280

Bu site Gisa eTicaret yazılımını kullanmaktadır.